Start Aktualno¶ci Kolędowanie w bibliotece
Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bibliotek

W dniu 15 stycznia w Bibliotece Publicznej  w Ożarowie, odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z klasy III miejscowej Szkoły Podstawowej zaprezentowały program słowno-muzyczny , przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni pani Teodozji Nogaj. Wysłuchali¶my przepięknych kolęd bożonarodzeniowych i wierszy, które przeniosły nas w ¶wi±teczny wigilijny czas.

Występ dzieci wzruszył wszystkie przybyłe na imprezę Babcie i Dziadków. Każdy był dumny z umiejętno¶ci i talentu swojej wnuczki, swojego wnuczka.

Na zakończenie spotkania wszyscy dziadkowie otrzymali wykonane przez dzieci laurki a od pracowników biblioteki  słodkie upominki.

Wszystkim babciom, wszystkim dziadkom, zdrowia, pomy¶lno¶ci, u¶miechów na co dzień.

NaszÄ… witrynÄ™ przeglÄ…da teraz 9 goĹ›ci